Chcete značku „BESKYDY originální produkt“?

Jste z Beskyd a vyrábíte něco zajímavého? Provozujete ubytovací zařízení, restauraci, nebo nabízíte nevšední zážitek? Pak je šance, že byste mohli získat pro vase výrobky, služby nebo zážitky certifikovanou značku BESKYDY originální produkt.

Pro koho je značka určena?beskydy_300

Značka BESKYDY originální produkt je tu pro všechny, kdo vyrábí nebo jinak podnikají v Beskydech kvalitně a s respektem k životnímu prostředí. Pro ty, kdo dělají čest svému regionu.
Značku BESKYDY originální produkt mohou získat výrobky (řemeslné, potravinářské, přírodní a zemědělské produkty), ubytovací a stravovací služby a zážitky se vztahem k Beskydům, které splňují certifikační kritéria.

Co vám certifikace může přinést?

Certifikace regionální značkou znamená pro držitele konkurenční výhodu, zařazení do systému propagace regionálních produktů a možnost účasti na prodejních a prezentačních akcích v regionu i v celostátním měřítku.

Co musím udělat pro to, abych značku získal?

Žádosti o udělení značky pro výrobky (nebo skupinu výrobků), službu nebo zážitek je možné podávat do 16. 11. 2016. Nejbližší certifikační komise se sejde 21. 11. 2016 v Rožnově pod Radhoštěm.
Stačí zaslat vyplněnou žádost na adresu cadilova@arz.cz. Dále se předpokládá osobní prezentace na certifikační komisi včetně předložení vzorků výrobků, v případě zájmu o certifikaci služeb nebo zážitků je nutno domluvit způsob prezentace individuálně.

Pro více informací prosím kontaktujte Zuzanu Pavliskovou, tel. 731 505 585, email: pavliskova@masfb.cz nebo přímo paní Kateřinu Čadilovou, tel. 724 866 604, email: cadilova@arz.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *