Pro do·KONA·lejší Beskydy II

MAS Frýdlantsko-Beskydy jede dáááál!

Naší MAS Frýdlantsko-Beskydy byl prodloužen projekt v grantovém programu Společně pro elektromobilitu společnosti Hyundai Nošovice. Do konce ledna 2025 máme zdarma zapůjčený elektromobil značky Kona Electric.

Program Společně pro elektromobilitu od společnosti Hyundai vypomáhá rozvoji elektromobility v Moravskoslezském kraji. Pilotní projekt na podporu čisté mobility byl spuštěn v létě 2022. V rámci tohoto programu, na základě úspěšné projektové žádosti, je vybraným zájemcům zapůjčen elektromobil Kona Electric z vlastní produkce. Naše MAS se do programu poprvé zapojila v květnu 2023 podáním žádost. Pro velký úspěch jsme si žádost v květnu 2024 podali znovu a opět byla hodnocena jako úspěšná. Máme z toho obrovskou radost!

I nadále bude MAS Frýdlantsko-Beskydy využívat elektromobil Konu Electric při svých každodenních pracovních činnostech v terénu z různých operačních programů.

Velmi nás těší, že zůstáváme v programu Společně pro elektromobilitu a můžeme tak přispět k rozvoji elektromobility v Beskydech!

Děkujeme společnosti Hyundai Nošovice za skvělou příležitost.

Tým MAS Frýdlantsko-Beskydy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *