Akademie pro podnikatele

Od března se spustí Akademie pro podnikatele ze všech 13 obcí MAS. Podnikatelé a zájemci o podnikání se mohou těšit na pravidelná setkávání, semináře, ale i praktické workshopy. Akce poběží od března do prosince 2023 a díky podpoře obcí mikroregionu jsou pro účastníky zdarma. „Navazujeme na aktivity pro podnikatele, které jsme začali realizovat v roce 2022. Letos se zaměříme na tematické semináře, networking pro maminky, které by rády začaly podnikat. Chybět ale nebudou ani tolik oblíbená setkávání,” upřesňuje David Pavliska, předseda mikroregionu a místopředsed MAS.

První setkání se zaměří na Instagram a Facebook

Úvodní setkání proběhne ve středu 1. března od 17:30 v Kulturním centru ve Frýdlantu nad Ostravicí a s hosty se zaměříme na praktické využití sociálních sítí. Účastníci se mohou těšit na Denisu Michnovou z místecké restaurace Minirestaurace u Denči a Sabinu Vítkovou, která spravuje marketing více než 15 malým firmám z Ostravska. V rozhovoru se zaměříme na praktické tipy a zkušenosti ze správy sociálních sítí pro malé podnikání. Jak důležitý je marketing pro značku, kolik času mu dámy věnují a jaké mají tipy, jak si správu sítí ulehčit? Součástí setkání bude také networking účastníků.

Na konci března se propojí maminky se zájmem o podnikání  

Další akce je pak naplánována na poslední březnovou středu, kdy od 9:30 proběhne společné setkání v kavárně Libuška ve Frýdlantu nad Ostravicí. Tématem bude “Jak skloubit rodičovství s prací a rozjet svůj vlastní projekt?” a hosty budou Jana Lipovská (Půjčovna hraček) a Linda Hnátková (V hadru), které se rozhodly během mateřské rozjet své vlastní podnikání. Účastnice se mohou těšit také na propojení ve skupinkách.

Akademie pro podnikatele je díky podpoře obcí Mikroregionu a MAS Frýdlantsko-Beskydy pro účastníky zdarma. Jednotlivá setkání jsou otevřena všem zájemcům, nutná je pouze registrace míst předem (omezená kapacita).

Přihlašování je možné zde: https://www.progresko.cz/novinky/startujeme-akademii-pro-podnikatele-frydlantsko-beskydy/

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *