Seminář Marketingový plán pro letošní Vánoce

Praktický  seminář, na kterém se podíváme na to, jak marketingově připravit vaši značku na nadcházející vánoční sezónu. V teoretické části se zaměříme určení cílů, definujeme si obsah, který budeme v nadcházejících týdnech sdílet se svými zákazníky a také se podíváme na nástroje, které nám při tvorbě našeho marketingu ušetří čas. V praktické části si pak navrhneme obsahový plán, který nás povede do konce roku 2023 a v rámci práce ve skupinách si vzájemně dáme zpětnou vazbu.

Čas a místo konání:
Středa 13. 9. 2023, 17:30 – 19:00, Kulturní centrum Frýdlant nad Ostravicí

Lektorky:
Kamila Smutná
Kamila pod značkou Progresko organizuje Akademii pro podnikatele z Beskyd. Má zkušenosti s PR a marketingem pro různé klienty, ať už to je univerzitní inovační centrum, pop-up expozice malých obchodníků Sdílko Poruba nebo třeba podnikatelský program pro kreativce. Věří, že malí obchodníci jsou klíčoví pro město, kde se dobře žije.

Sabina Vítková
Sabka je mileniál, který drží prst na tepu doby. Spoluzaložila marketingovou agenturu Párek v marketingu a spolu s týmem se stará o kompletní marketing více než 15 firmám převážně z Moravskoslezského kraje. Její srdcovou doménou je oblast gastronomie, mezi klienty má ale i developerskou společnost nebo autosalón.

Akademie pro podnikatele díky podpoře obcí Mikroregionu Frýdlantsko-Beskydy pro účastníky ZDARMA. Jednotlivá setkání jsou otevřena všem zájemcům z 13 obcí mikroregionu (Baška, Malenovice, Kunčice pod Ondřejníkem, Bílá, Metylovice, Čeladná, Ostravice, Staré Hamry, Janovice, Pstruží, Pržno, Lhotka, Frýdlant nad Ostravicí) z důvodu omezené kapacity je pouze nutná registrace míst předem.

Kontakt:
Potřebujete poradit s registrací? Kontaktujte nás na info@kamilasmutna.cz nebo 605 456 204.

Publikováno

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *