Halloveen 2023

  • Příjemce dotace: Markéta Bílková
  • Místo realizace: Metylovice
  • Operační program: MAS Frýdlantsko-Beskydy a Mikroregion Frýdlantsko-Beskydy
  • Doba realizace: 3.11.2023
  • Výše dotace: 10 000 Kč
  • Hodnocení projektu:
    1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd

V pátek 3.11. 2023 se v areálu za školou konala letošní Halloweenská akce pro děti, která byla výjimečná nejen svým tematickým zaměřením, ale i přírodním prvkem – délkou a intenzitou deště během celého dopoledne. I přes nepřízeň počasí se však malí návštěvníci i jejich rodiče rozhodli nasadit plášťenky a vstoupit do světa strašidelné zábavy.

Vstup na akci, stejně jako areál, byl ozdoben pavučinami s pavouky, dřevěnými kříži, dýněmi a světýlky, které vytvářeli působivou atmosféru už od samého začátku. Připravena byla tajuplná stezka se stanovišti a úkoly, za jejíž absolvování a správné vyluštění tajenky byli malí dobrodruzi odměněni sladkými dobrotami.

Již zmíněný silný déšť vytvořil svůj vlastní podíl na této události. Bláto se stalo nedílnou součástí tohoto odpoledne. Vytvořilo tak nezapomenutelné momenty, když malí dobrodruzi neváhali skočit do blátivé kaše anebo si v něm hrát na kluziště. Velkým zpestřením pak byla ohnivá show v podání uskupení Akadá & Meče blesky. Navzdory nepříznivému počasí se rodiče a děti nechali unést kouzlem Halloweenu a ukázali, že i déšť a bláto mohou přidat dobrodružství nečekaný rozměr a přinést spoustu zábavy a smíchu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *